Estrutura organizativa

Estrutura organizativa

A.- Órganos de goberno

XUNTA DIRECTIVA

    • Presidente:
      • Marcos Casal Grajal  (CV)
    • Vicepresidente:
      • Fernando Pena Sánchez (CV)
    • Secretaria:
      • Susana García Senra (CV)
    • Tesoureira:
      • Sonia Mª Iglesias Cabaleiro (CV)
    • Vogal:
      • Francisco Bouzada Albela (CV)

COMISIÓN DELEGADA

      • Polo estamento de clubs
        • Club San Rafael
        • Playa de Samil
        • Esclavas de la Virgen Dolorosa
        • Club Basketmi-Ferrol
      • Polo estamento de deportistas
        • Francisco Pérez Carrera
        • Moisés Hermida Rodríguez
        • Dolores Quintans Tojo
      • Polo estamento de técnicos
        • Fernando Pena Sánchez
      • Polo estamento de xuíces e árbitros
        • Francisco Bello Brunet

    ASEMBLEA XERAL

            • Polo estamento de clubs
              • Club Natación Liceo
              • Club Basketmi-Ferrol
              • Club Deportivo Esclavas De La Virgen Dolorosa
              • Club Polideportivo Menela
              • Asociación Polideportiva Playa De Samil
              • Club Deportivo San Rafael
              • Asociación Socio Deportiva Alter-Nativa
              • A.D.M. Ferrol
              • Tamiar-Apamp
              • Ourense Atletismo
              • Ionut Preda Club Galicia
              • Asociación Club Polideportivo Juan Xxiii
              • Club Deportivo Amfiv
            • Polo estamento de deportistas
              • Francisco Pérez Carrera
              • Moises Hermida Rodríguez
              • Francisco Díaz Fontenla
              • Pilar Rodríguez López
              • Eva Fresco Cascallar
              • Dolores Quintans Tojo
              • Francisco Somoza Pires
              • Juan Carlos Oitavén Vila
            • Polo estamento de técnicos
              • Jesús De La Fuente Velasco
              • Fernando Pena Sánchez
            • Polo estamento de xuíces e árbitros
              • Francisco Bello Brunet
              • Bianca García Pastoriza

         


         

         B.- Órganos técnicos e de xestión (Staff Profesional)

            • Secretaria de administración:
              • Susana García Senra
            • Director técnico:
              • Domingo Salinas Costa
            • Contabilidade:
              • (Servizo externo) FL Consultores